SON DAKİKA

61Medya Trabzon Haberleri Trabzondan Haberler Trabzonspor Haberleri

Ünlü iş adamı Fahri koç seçim ve ekonomi ile ilgili açıklamalarda bulundu

Ünlü iş adamı Fahri koç seçim ve ekonomi ile ilgili açıklamalarda bulundu
Bu haber 06 Nisan 2019 - 18:40 'de eklendi ve kez görüntülendi.
Sosyal Medya'da Paylaş

Ünlü iş adamı FAHRİ KOÇ  31 mart 2019 tarihinde yapılan seçimler vatana millete hayırlı olsun dedi .Ancak bilinen o ki burası Türkiye Cumhuriyeti daha önceki beyanlarımda bildirdiğim gibi bu bir seçim savaş değil diyen KOÇ .ne yazıkki  yine provakotörler durmaksızın meydanlarda kol gezdi.Ve  hala terör örgütleri ve provakotörlerle bir olup güzel bir şekilde geçinmememiz için her türlü fitne fesat ve el uzunluğu olması kaydıyla leke düşürmüşlerdir.

Lakin her zaman söylediğim bir söz Türk’ün Türk’ten başka dostu yoktur diye ekledi .Ben dün İstanbul’da bir kaç esnaf ziyaretinde bulundum.Çok iyi bildiğim ve yıllardan beri tanıdığım ve Türkiye ‘de bir tane marketi varken şimdi zincirini kuran market sahibinin marketine uğradım dien KOÇ şöyle devam etti ,Ncizane sordum bu patates soğan en önemli yiyeceklerden biri deponda kaç ton patates soğan var  dedim 20 ton olduğunu söyledi.Peki bu patatesi 4,5₺ ye satarken vicdanın rahatsız olmuyor mu dedim. Cevaben bana ,Fahri Bey bu konulara girmeyelim dedi.Ve ben şunu anladım Türkiye’de oynanan büyük bir oyun olduğunu belirtti.

Yine de herşeye rağmen Allah iyi niyetli ve dürüst olan insanlara zeval vermesin diye devam eden KOÇ ,Söyleyeceklerim bundan ibarettir dedi. ünlü iş adamı  KÖKNAR KOÇ ŞİRKETLER GRUBU YÖNETİM KURULU BAŞKANI FAHRİ KOÇ Ekonomiyi de ele aldı.

Ekonomide tabi ki ufak tefek sıkıntılar olacak.Anlatıldığı kadar çok aşırı sıkıntılar yok diyen KOÇ konuşmalarına şöyle devam etti .Kimde sıkıntı var? Kendi işini yapmayıp daldan dala konanlarda sıkıntı var.Bana soruyorsunuz ki inşaat dalındaki mevzuatı anlat.İnşaat dalında ki mevzuatın  birincisi ,bir daire müşterisine benden daire al sonra git bankaya kredi al borcunu öde demiyorum benden daire alanlar çoğunlukla peşin geriye kalanlar bankanın uyguladığı faizden ziyade çoğunluk memur olduğundan dolayı onlara sabit aylık, senede ufak bir ara ödemeler, serbest çalışanada periyodik aylık taksitler biraz daha fazla diye belirtti.

Bilindiği gibi Fahri Koç kimsesizlere,evsizlere ,ihtiyacı olanlara ,yetimlere, garip ve gurebaların yıllardan beri yanlarında olduğu için az dahi olsa paralarıyla yokta olsa dualarıyla yolumuz açık devam ediyoruz diyerek konuşmalarını sonlandırdı.


Sosyal Medya'da Paylaş
Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER