SON DAKİKA

61Medya Trabzon Haberleri Trabzondan Haberler Trabzonspor Haberleri

Trabzonumuza Hayırlı Olsun…

Bu haber 26 Haziran 2018 - 20:21 'de eklendi ve 3.607 views kez görüntülendi.
Trabzonumuza Hayırlı Olsun…

İYİ PARTİ Trabzon Milletvekili Hüseyin Örs, yaptığı ilk açıklamada herkesin milletvekili olacağını açıkladı. Seçim boyunca Trabzonluların sevgi ve alâkalarıyla karşılaştığını belirten Örs “Trabzonlular gönüllerini ferah tutsunlar. Bundan sonra Trabzon’un milletvekili olacağım.” dedi. Örs şunları kaydetti:

HERKESİN  VEKİLİ OLACAĞIM

Bu sonuçların Türkiye’mize, Trabzon’umuza hayırlar getirmesini diliyorum. Biz İyi Parti olarak sahada milletimizleydik. Beklediğim bir sonuçtu. Trabzonlu vatandaşlarımız bize sevgi ve alâkalarını gösterdiler. Ayrıca bize oy veren, vermeyen herkese teşekkür ediyorum. Ben seçim konuşmalarında şunu söylüyordum: Ben seçildiğimde yalnızca İyi Partililerin değil; CHP’lilerin, MHP’lilerini AK Partililerin, Saadet Partililerin veya diğer partililerin milletvekili olacağını söylüyordum. Trabzonlular gönüllerini ferah tutsunlar. Bundan sonra Trabzon’un milletvekili olacağım.

HER AN ULAŞABİLECEKLER

Her an ulaşabilecekleri bir milletvekili kardeşleri var. Bundan sonra elimden geldiği kadar Trabzonluların Ankara’daki sesi olacağım. Allah’a şükrediyorum, Allah’a dua ediyorum ki nefsimin esiri olmayayım. Trabzon’a uzun süre hizmet etmeyi planlıyorum. Seçim sürecinde ‘Trabzon’a emanetim’ diyordum, sağ olsun Trabzonlular çağrıma kulak verdi. İyi Parti 6 aylık yeni bir parti. Trabzon’dan bir vekille başlıyoruz. İnşallah bundan sonra Trabzon’da yerel seçimlerde de iddialı bir parti olacaktır. İyi Parti için de iyi olmuştur. Cenabıallah Trabzon’a hizmet etmeyi nasip etsin.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA