SON DAKİKA

61Medya Trabzon Haberleri Trabzondan Haberler Trabzonspor Haberleri

Son dakika! Başkan Erdoğan: CHP ve Rumlar istiyor diye, Akdeniz’deki petrol ve doğalgaz arama çalışmalarımızı durdurmayacağız.

Son dakika! Başkan Erdoğan: CHP ve Rumlar istiyor diye, Akdeniz’deki petrol ve doğalgaz arama çalışmalarımızı durdurmayacağız.
Bu haber 21 Şubat 2019 - 10:45 'de eklendi ve 29 views kez görüntülendi.

Son dakika haberi… Ankara‘da Altındağ Toplu Açılış Töreni’nde konuşan Başkan Erdoğan, CHP’li vekilin Akdeniz’deki petrol ve doğalgaz aramalarına karşı çıkan CHP’li vekile sert tepki gösterdi. Erdoğan, “Biz ilk günden itibaren bu tür çağrıları Rumlardan işitiyorduk. Rumların rahatsızlık duyması gayet doğal. Burada sorgulanması gereken CHP’nin hazımsızlığı. Bizi en çok yaralayan CHP’nin Rumların ağzıyla konuşmasıdır. CHP ve Rumlar istiyor diye, Akdeniz’deki petrol ve doğalgaz arama çalışmalarımızı tabii ki durdurmayacağız. İnşallah milletimize hasretle beklediği müjdeli haberleri de vereceğiz.” dedi.

Başkan Recep Tayyip ErdoğanAnkara‘da Altındağ Toplu Açılış Töreni’nde açıklamalarda bulundu.

İşte Başkan Erdoğan’ın açıklamalarından satır başları:

Altındağ’ın semtlerindeki tüm kardeşlerimi selamlıyorum. Maşallah şu katılıma bakın, şu coşkuya bakın. Bu ilçemiz kuruluşundan itibaren AK Parti’ye verdiği destekle milli iradenin sesi olmuştur. Şuana kadar girdiğimiz 14 seçimin tamamında Altındağlı kardeşlerimizin çok büyük desteğini aldık. Eski Türkiye heveslilerinin özellikle saldırdığı 2009’da Altındağ yüzde 57,3 ile ‘Milli İrade’ dedi. 16 Nisan halk oylamasında Altındağ yüzde 63,3 ile kalıcı istikrar dedi, büyük güçlü Türkiye dedi.

Şimdi Altındağlı kardeşlerimi sormak istiyorum. 31 Mart’ta ülkene sahip çıkıyor musun? Altındağ, 31 Mart’ta milli iradeye sahip çıkıyor musun? Altındağ, tevazu, samimiyet ve gayretle memleket işi gönül işi diyor musun? Altındağ, 31 Mart’ta Cumhur İttifakı’na evet diyor musun?

ÜLKEMİZİN BEKASINA KAST EDENLERE İNDİRİLMİŞ AĞIR BİR DARBE OLACAK
31 Mart Filistin, Gazze, Suriye, Arakan dünyanın tüm mazlum halkları için verilmiş gür bir mesaj olsun. 31 Mart DEAŞ ve PKK gibi terör örgütleri üzerinden ülkemizin bekasına kast edenlere indirilmiş ağır bir darbe olacaktır inşallah.

TALİMAT KANDİL’DEN GELİYOR
CHP’yi görüyorsunuz talimat Kandil’den geliyor. CHP terör örgütünün desteklediği HDP adı İYİ Parti olan parti yanında Saadet, Kandil siz güneydoğuda batıda beraber olacaksız, batıda da bazı yerlerde CHP’yi İYİ Parti’yi destekleyeceksiniz diyor. Bizler bu terör örgütlerinin dayanışma halinde olduğu bu seçimlerde sandıklarda bunlara en güzel Osmanlı tokadını vuracağız.

OYLARIMIZI KONSOLİDE ETMEMİZ LAZIM
Oylarımızı konsolide etmemiz lazım. AK Parti kendi içinde oy zaiyatına gitmemeli, MHP oy zaiyatına gitmemeli. CHP ile HDP’nin arasında azami müşterekler olabilir fakat İYİ Parti ile bulabilir misiniz?

CHP YIKMANIN, YASAKLAMANIN PEŞİNDE
Bizim gündemimizde hizmet ve eser var. Şu an itibariyle 310 bin mülteci evlerine topraklarına döndü. CHP’nin gündeminde ne var? Onların gündeminde bölücü terör örgütünün siyasi uzantılarına yoldaşlık yapmak var milletimizin rızkını gasp eden fırsatçılara sahip çıkmak var. Biz ihya etmenin yeni eserlerle ülkemizi kalkındırmanın mücadelesini verirken CHP yıkmanın yasaklamanın peşinde. 15 Temmuz gecesi milletle darbeye direnmek yerine FETÖ’cü alçaklarla anlaşıp tankların arasından kaçmayı seçtiler.

BİZİ EN ÇOK YARALAYAN CHP’NİN RUMLARIN AĞZIYLA KONUŞMASIDIR
Önceki gün bir CHP milletvekili çıkmış petrol ve doğal gaz aramalarımızı eleştiriyor. Biz ilk günden itibaren bu tür çağrıları Rumlardan işitiyorduk. Rumların rahatsızlık duyması gayet doğal. Burada sorgulanması gereken CHP’nin hazımsızlığı. Bizi en çok yaralayan CHP’nin Rumların ağzıyla konuşmasıdır. CHP ve Rumlar istiyor diye, Akdeniz’deki petrol ve doğalgaz arama çalışmalarımızı tabii ki durdurmayacağız. İnşallah milletimize hasretle beklediği müjdeli haberleri de vereceğiz.

 

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA