SON DAKİKA

61Medya Trabzon Haberleri Trabzondan Haberler Trabzonspor Haberleri

MAÇKA ÖMER BURHANOĞLU FİZİK  TEDAVİ VE REHABİLİTASYON HASTANESİ HİZMETLERİYLE GÖZ KAMAŞTIRIYOR

MAÇKA ÖMER BURHANOĞLU FİZİK  TEDAVİ VE REHABİLİTASYON HASTANESİ HİZMETLERİYLE GÖZ KAMAŞTIRIYOR
Bu haber 26 Aralık 2019 - 16:29 'de eklendi ve kez görüntülendi.
Sosyal Medya'da Paylaş

58 yaşındaki evli üç çocuk babası Ömer Kudu yaklaşık bir ay tedavi gördüğü Maçka Ömer Burhanoğlu Fizik ve Tedavi Rehabilitasyon Hastanesinde tedavi gördüğü sürec boyunca aldığı hizmetten  çok memnun kaldığını belirterek hastane Başhekimi başta olmak üzere Müdürü, Doktorları, Hemşireleri, Güvenlik ve temizlik personellleri de dahil olmak üzere çok teşekkür ederek Allah razı olsun. ” dedi.
Ömer Kudu basına yaptığı açıklama da şöyle konuştu : Maçka Ömer Burhanoğlu Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon Hastanesi ile ilgili olumlu bilgiler aldım. Hastaneye yatma sırasında herhangi bir problem yaşamadım. 16.09.2019 tarihinde yatışım sağlandı. Genel itibari ile gerek yöneticiler gerekse hastane personellerinin olumlu ve sıcak tutumu adaptasyon sürecimi kısalttıını söyleyebilirm.
Otuz beş seans kadar fizik tedavi aldım. Yaklaşık olarak bir buçuk ay kadar sürdü. Aldığım fizik tedavinin içeriğinde ise egzersiz tedavisi, elektrik tedavisi ve denge cihazlarında tedavi aldım. Hastaneye yatmadan önce denge problemi yaşamaktaydım ve kaslarım zayıf olduğu için ellerimi kullanmada çok fazla zorluk çekmekteydim.
İyileşme sürecine girdiğimi vücudumdan aldığım olumlu geri bildirimlerden anlamaktaydım. Tedaviye başlamadan önce yapamadığım motor becerilerini geri kazanmıştım. Dengemi sağlamada ve kas gruplarımı çalıştırmakta artık zorluk çekmiyordum. Sadece fiziksel olarak değil psikolojik olarak da kendimi iyi hissetmekteydim. Çünkü Maçka Ömer Burhanoğlu Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon Hastanesi’nde aldığım tedavi sırasında vücudumdaki gelişmeler başarabileceğim inancını her geçen gün daha da arttırmaktaydı. Tüm bunların yanı sıra hastanede sıcak bir aile ortamı da mevcuttu. Kendinizi kötü hissettiğiniz zaman psikolojik yardım alabilmekteydim.psikolojik destek benim için çok önemliydi çünkü tedavi sürecimde hem fiziksel hem de psikolojik açıdan zorlandığım durumlar olmuştu.

22.10.2019 tarihinde tedavimi almış ve mutlu bir şekilde hastaneden çıkışımı yaptım. Maçka Ömer Burhanoğlu Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon hastanesinin idari kadrosuna, çalışan kadrosuna bir kez daha çok teşekkür ediyorum Hepsinden allah razı olsun diyorum. Kendimizi evimizde gibi hisettirdiler”. dedi.


Sosyal Medya'da Paylaş
Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER