SON DAKİKA

61Medya Trabzon Haberleri Trabzondan Haberler Trabzonspor Haberleri

İyi Parti Basın Açıklaması

İyi Parti Basın Açıklaması
Bu haber 27 Kasım 2018 - 18:13 'de eklendi ve 1.233 views kez görüntülendi.

İYİ Parti olarak gerek yerel siyaseti gerekse ulusal siyaseti yakından takip ediyoruz. Adaylar belirlenmeye başlayınca çok net görüyoruz ve söyleyebiliriz ki oturtmak istediğimiz siyaset anlayışı değer kazanmaktadır.

Trabzon, sadece Trabzon siyasetine değil Türkiye siyasetine yön veren bir şehirdir. Çok değerli siyasetçiler yetiştirmiş ve yetiştirip siyaset sahnesine sürmeye devam etmektedir.

Teşkilatları ve delegeleri yok saymanın ciddi bir handikap, ciddi bir yok sayış olduğunu düşünüyoruz. Millete saygıyı temcit pilavı gibi ısıtıp ısıtıp milletin önüne sunanlar görüyoruz ki toplumun genelini bırakın, kendi teşkilatlarını yok sayarak siyaset yapmaktadır.

Bu millet “ben yaptım oldu” zihniyetine karşıda İYİ Parti siyasetini sağlıklı bir liman olarak görecektir. Bu zihniyetin genel geçer bir durum oluşunu kısmende olsa anlayabiliriz. Ancak zaman bize gösterecek ki Trabzon dikte anlayışına karşı duracaktır, tepki koyacaktır.

Herkesin, her kesimin partisi olmayı ve herkesi, herkesimi kucaklamayı siyaset düstürü edindik. Kendini siyasete bir değer olarak gören siyasetin ülkeye katkı sunacağını düşünen her birey bizim için değerlidir. Hep birlikte bu şehre, bu ülkeye artı değer katmanın uğraşı içinde olmalıyız.

 

Beytullah KUDU

Basından Sorumlu İl Bşk.Yrd.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA