Son dakika: Çocuklar Duymasın’ın Fıs Fıs İsmail’i Süleyman Yağcı apar topar ameliyata alındı! “Bayrama çıkarsak ne mutlu…” « 61Medya | Trabzon Haberleri, Trabzon'dan Haberler

20 Haziran 2021 - 03:25

Son dakika: Çocuklar Duymasın’ın Fıs Fıs İsmail’i Süleyman Yağcı apar topar ameliyata alındı! “Bayrama çıkarsak ne mutlu…”

Son dakika: Çocuklar Duymasın’ın Fıs Fıs İsmail’i Süleyman Yağcı apar topar ameliyata alındı! “Bayrama çıkarsak ne mutlu…”
Son Güncelleme :

12 Mayıs 2021 - 19:52

648 Görüntüleme

Çocuklar Duymasın dizisinde hayat verdiği ‘Fıs fıs İsmail’ karakteriyle yıldızı parlayan ünlü oyuncu Süleyman Yağcı’dan son dakika haberi geldi. Oyuncu Süleyman Yağcı, bugün apar topar açık kalp ameliyatına alındı. Ameliyat öncesinde açıklamada bulunan Yağcı, “Bayrama çıkarsak ne mutlu. Acil olarak ameliyata giriyoruz. Herkesin duasını bekliyoruz.” ifadelerini kullandı. İşte Süleyman Yağcı’nın sağlık durumu hakkında son dakika bilgiler…

Çocuklar Duymasın dizisinde canlandırdığı “Fıs fıs İsmail” karakteriyle tanınan ünlü oyuncu Süleyman Yağcı, Üsküdar’da bulunan özel bir hastanede açık kalp ameliyatına alındı.

Yağcı, sigara ve alkol kullanmamasına rağmen kalbinin stresten dolayı zarar gördüğünü ve acil olarak ameliyata alındığını ifade etti.

Süleyman Yağcı yaptığı açıklamada, “Sigara ve alkol kadar daha tehlikeli bir şey var, stres. Lütfen stresten uzak durun. Benim sigaram ve alkolüm yok ama ana damar tıkanmış ve kalbimin çok büyük darbeler aldığını doktorlar söylediler. Acil olarak ameliyata giriyoruz şimdi.